GALANİT TESBİH 12*14 mm 17 lik MASKOT EFE BABA I (TM6170)

İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺359,99(KDV Dahil)
* ₺43,00 'den başlayan taksitlerle

Tesbihimiz eski fransız sıkması galanit tesbih malzemesinden muhammet gök ustamız tarafından torna edilmiştir.Çekimi gayet hoş ve kadifemsidir.Galalit, sütün kazeini ile formaldehitten elde edilen bir fransız bakalit madde. Formaldehit molekülleri kazein (protein) molekülleri ile birleşirken su çıkar. Bu tip birleşmeye kondansasyon adı verilir. Birleşme üç boyutta ve her yöne dağıldığı için, çok sağlam ve sert bir ürün ortaya çıkar. Sütün kazeinine boya ve dolgu maddeleri ilave edilerek iyice karıştırılır. Levha veya çubuk şekline sokularak, formaldehit banyosuna batırılır. Reaksiyon çok yavaş meydana gelir. Banyodan çıkarılan ürün kurutulur. Kondansasyon yine devam eder. Sıcakta yumuşamayan bir madde meydana gelir. Çoğunlukla tornada şekillendirilir.Tesbih, Düğme, kalem sapı, tarak ve oyuncak yapımında kullanılır.Kataline benzerliğiylede dikkat çeker.

ADET

Artır Azalt

TESBİH HAKKINDA BİLGİLER

 

 

USTASI

BU TESBİH BİR MUHAMMET GÖK USTA YAPIMIDIR

CİNSİ

ESKİ FRANSIZ GALANİT TESBİH 17 lük MASKOT EFE TESBİHAT

KESİM TÜRÜ

FIÇI TESBİH MODELİ

HABBE ÖLÇÜSÜ

12*14 mm

İMAME BOYU

3.4 cm

İMAMEDEN  BOYU

16.0 cm

METAL AKSAM

ORJİNAL OSMANLI GURUPLU İP SİSTEM PÜSKÜL

KONDÜSYON

ÇOK ÇOK YÜKSEK

MENŞEİ

FRANSIZ ESKİ  MALZEME

DİP NOT

GÜNLÜK VE KOLLEKSİYONLUK ÇEKİM İÇİN İDEAL

  

LÜTFEN TESBİH SEÇERKEN SATIŞ SONRASI ATÖLYE BAZINDA ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ SUNACAĞIMIZI UNUTMAYINIZ. 29 YIL OLDUĞU GİBİ BİZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ. 

BU VE SATIŞTAKİ DİĞER BÜTÜN ÜRÜNLERİM İÇİN TANITIM, MATERİYAL ORJİNALLİĞİ, MEMNUNİYET VE  İADE GARANTİSİ SUNUYORUZ.İADE SÜRESİ ÜRÜN TESLİMİNDEN SONRAKİ 3 GÜN İÇİN SÖZ KONUSUDUR.KAPIDA ÖDEMELİ ALIMLARDAKİ İADELERDE % 10 KARGO KESİNTİSİ VE KARGO MASRAFLARINI LÜTFEN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUNUZ.DAHA SONRA HİÇ BİR ŞEKİLDE ÜRÜN İADESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.İADE SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA GELİŞ VE GİDİŞ KARGOLAR ALICIYA AİTTİR.

DİKKAT !

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

BİREBİR GERÇEK BOYUTLARI YANSITMAK İÇİN DEĞİLDİR!YAKIN VEYA UZAK ÇEKİMLERİN YANISIRA GÖRÜNTÜLEME CİHAZININ BÜYÜKLÜK VE ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ DE BÜYÜK BİR İHTİMALLE YANILGIYA SEBEP OLUR. BU YÜZDEN VERİLEN ÖLÇÜLERE MUTLAKA BAKIP ETÜD ETMENİZ GEREKLİDİR..SIKMA KEHRİBARLARDA RENK DEĞİŞİMİ OLABİLECEĞİNDEN İSTENİLİRSE TESBİHİN SON GÖRÜNTÜSÜ WATSAPP ve MAİL OLARAK YOLLANABİLİR.

WatsApp-0(534)6171727

TESBİHCİ MUHARREM

1985'ten günümüze

Tesbih'e Dair Herşey

FACEBOOK/TWİTTER Sayfamıza bekliyoruz..